admin 9 Ocak 2018
sapık-öğretmen

 

Amerika Birleşik Devlet’lerinde 30 yaşındaki dil öğretmeni öğrencisiyle yaşadığı gizli ilişki ortaya çıktı, evinde, arabasında ve sınıfta ilişkiye girdiğini söyledi.

ABD’nin Florida eyaletinde yaşayan 30 yaşındaki kadın öğretmenin, 17 yaşındaki öğrencisi ile 2 senedir süren gizli bir ilişkisi olduğu ortaya çıktı. İkili, ilişkilerini itiraf ettikten sonra Valeria Costadoni isimli öğretmen tutuklanarak cezaevine gönderildi.

HER YERDE BİRLİKTE OLMUŞLAR

Miami Sözleşmeli Sanat Okulunda dil sanatları bölüm başkanı olan Costadoni ile öğrenci çocuğun sınıfta, kadının arabasıda ve evinde cinsel ilişkiye girdikleri açıklandı.

SADECE ORAL İLİŞKİYİ KABUL ETTİ

Olay bir yerel kanal tarafından ortaya çıkarılıktan sonra polis tarafından öğrenci sorgulandı ve gerçek ortaya çıktı. Öğretmen ise aralarındaki ilişkiyi kabul etmekle birlikte, sadece öğrencisitle oral ilişki yaşadıklarını ve bunu sınıfa gerçekleştirdiklerini söyledi.

KEFALET 15 BİN DOLAR

16 yaşından küçük çocukla ilişkiye girerek istismar etmekle suçlanan öğretmen hapishaneye konuldu ve kefalet ücreti 15 bin dolar olarak belirlendi.

abd sapık öğretmen

Paylaş

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*